İMAMOĞLU’NDAN YSK’YA TEPKİ

Okuduğunuz haber
MHP GÜNLER SONRA ERSON DEDE’YE CEVAP VERDİ!

AKP, kısıtlı seçmenlere ilişkin verilere nasıl ulaştı;

Anasayfa   /    Siyaset    /    MHP GÜNLER SONRA ERSON DEDE’YE CEVAP VERDİ!

MHP GÜNLER SONRA ERSON DEDE’YE CEVAP VERDİ!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, iktidar yanlısı Star gazetesi yazarı Ersoy Dede’nin Bahçeli ile ilgili yayınlanan yazısına sosyal medyadan cevap verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, iktidar yanlısı Star gazetesi yazarı Ersoy Dede’nin Bahçeli ile ilgili yayınlanan yazısına sosyal medya hesabından cevap verdi. Yalçın çok sert açıklamalarla sosyal medya hesabı Twitter’dan yüklendi. Yalçın; “Ersoy Dede, kirli hesap peşindeki çevrelere sübliminal mesaj mı vermektedir; yoksa sadece gafletine, ramazan rehavetine mi yenik düşmüştür, bilmek isteriz” diye yazd

SİYASET      08 Haziran 2019 - 12:20     0

MHP GÜNLER SONRA ERSON DEDE’YE CEVAP VERDİ!

Tartışma, Ersoy Dede’nin Star Gazetesindeki köşe yazısında; MHP’li Naci Memiş’in ölümün ardından Devlet Bahçeli’nin sessiz kalmasını eleştirmişti.

Dede o yazısında, “MHP içinde milletine hizmet etmekten başka bir siyasi hedefi hiç olmadı. Kimsenin koltuğuna göz dikmedi. Hiçbir dava arkadaşının arkasından film çevirmedi. Önüne altın tepside fırsatlar sunulmasına rağmen elinin tersiyle itti, MHP’de mücadeleyi tercih etti. Son nefesini de kendine şiar edindiği ‘Turani ve Kurani değerlerden ayrılmayın’ diyerek verdi. Bir Peygamber sevdalısı öldü. Devlet Bahçeli duymadı bile” İfadelerini kullanmıştı.

Ersoy Dede’ye cevap Semih Yalçın’dan geldi. Yalçın sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamalarda sert ifadeler kullandı. Yalçın, “Ersoy Dede, kirli hesap peşindeki çevrelere sübliminal mesaj mı vermektedir; yoksa sadece gafletine, ramazan rehavetine mi yenik düşmüştür, bilmek isteriz” dedi.

Yalçın’ın paylaşımları şöyle:

“Star yazarı Ersoy Dede’nin, evvelki gün durup dururken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi diline dolamasını pek yadırgadık.

Biz Ersoy Dede’den  Devlet Bahçeli hakkında daha sorumlu ve dikkatli bir dil kullanmasını, camiamızın hassas sinir uçlarına dokunmamaya özen göstermesini, kutsallarımıza dil uzatmamasını beklerdik.

Dede’nin hem mübarek Ramazan günü hem de bayram ‘arefesinde Genel Başkanımızla ilgili ziyadesiyle nazik bir konuyu hoyratça kaşımasında, iyi niyet ve gazetecilik refleksi aradık ama bulamadık.

Ölen insanların arkasından konuşmak bize yakışmaz. Allah rahmet eylesin. Davamıza kabınca katkıda bulunup ebedî âleme irtihal eden hiç kimsenin emeğinin boşa gitmeyeceğini biliyoruz.

Ancak Ülkücü ahlakından mahrum, Ülküdaşlık hukukundan nasipsiz, mensubiyet şuuru zayıf bir takım bir takım disiplinsiz, ilkesiz ve gevşek tabiatlı kimseler; FETÖ’nün ve onun kullandığı maşaların oltasına takılmıştır.

(Editörün notu: Ölenin arkasından konuşulmaz diyorsun ama rahmetliyi imalı olarak FETÖ’cü ilan edebiliyorsun. Bu ne yaman çelişki)

Ancak Ülkücü ahlakından mahrum, Ülküdaşlık hukukundan nasipsiz, mensubiyet şuuru zayıf bir takım bir takım disiplinsiz, ilkesiz ve gevşek tabiatlı kimseler; FETÖ’nün ve onun kullandığı maşaların oltasına takılmıştır. 

Ancak, sönme emareleri gösteren bu ateşin etrafında hâlâ sinsi sinsi oynayanlar ve özellikle sosyal medya üzerinden klavye kahramanlığı yaparak MHP ve Genel Başkanı aleyhinde yalan ve iftira dolu kampanyalarını halâ sürdüren zavallılar vardır.

FETÖ’den tutuklanan, soruşturma geçiren, meslekten ihraç edilen erbab-ı denaet; bugünlerde kendilerini “Ülkücü”, “eski Ülkücü” gibi aslında asla haiz ve layık olmadıkları sıfatlarla kamuoyuna takdim ederek tefrika ve fitne ateşine odun atmaya çabalamaktadır.

Bunların, azılı FETÖ’cü Emre Uslu ve onun gibilerle paralel taktik ve tekniklere başvurdukları, aynı dili kullandıkları, aynı iddiaları dillendirdikleri dikkatlerden kaçmamaktadır.

(Editörün Notu: sayın Yalçın iftira atmayı en çok sizler bilir ve becerirsiniz. Ülkücülere tuzak kurmayı sizin gibi düşünmeyen ülkücüleri FETÖ’cü ilan etmeyi ancak sizin gibiler başarabilir. Asıl klavye kahramanlığını genel merkezde oturarak yapmayı sizler becerebilirsiniz. Ve pek ala beceriyorsuzun da)

FETÖ’nün harıl harıl çalışmakta olan kripto hücreleri; fitne ateşini harlamakta, yeniden toparlanmak ve toplumsal kaosu tekrar alevlendirmek için fırsat kollamaktadır.

Kripto FETÖ unsurlarının sevk ve idaresinde yürütülen bu aleyhte kampanyalarda piyon ve at uşağı olan bir takım bahtsızlar; MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli ve partimiz aleyhinde olmadık iftraları ısıtıp ısıtıp yeniden sofraya sürmektedir.

Sorumlu ve aklı başında bütün Ülkücüler pek iyi bilir ki  Devlet Bahçeli’nin bulunduğu makam, MHP’nin kurumsal kimliğinin odak noktasıdır.

Genel Başkanlık makamının; merhum Başbuğ’umuzun kutsal bir emaneti, değeri beşeri tartılarla ölçülemeyecek mesabe ve ağırlıkta bir manevi vedia olduğunu bilmeyen Ülkücü yoktur.

Daha önce de yazıp söyledik, yine dile getirelim: MHP Genel Başkanı, partimizin birlik ve beraberliğinin, ülkü ve ülke yolunda yekvücut oluşunun sembolüdür.

MHP Genel Başkanlığının, sadece Milliyetçi-Ülkücü Hareketin liderliğinden ibaret olmadığını camiamızın bütün mensupları pek âlâ bilmektedir.

MHP Genel Başkanlığı, aynı zamanda Türk dünyasının umut bağladığı yüksek bir tarihî misyonun da liderliğidir.

(Editörün Notu: Doğru. Türk dünyasını çok iyi takip ediyorsunuz öyle ya. Peki Doğu Türkistanlılar hakkında ne yaptınız? Mecliste hangi soruşturma önergesi verdiniz? Çin hükümetini kınıyan bir mektup mu yayınladınız? Yaptınız da bizim haberimiz mi olmadı? Türk dünyasını ağzınıza almak için utanmanız lazım. Ama sizde utanacak yüz kalmamış anlaşılan.)

MHP Lideri yara alırsa bundan en büyük zararı parti kurumu ve Ülkücü Hareket görecektir.

MHP camiasının birlik ve bütünlük sembolü olan lidere yönelik saldırılarla kamuoyu algısını değiştirmeye ve lider hakkında negatif algı oluşturmaya çalışanların hedefi bellidir.

MHP Lideri aleyhindeki kampanyaların amacı; partimizi ve Ülkücü Hareketi işlevsiz hâle getirmektir.

(Editörün Notu: MHP’de sahiden Ülkücü kaldı mı? Gerçek ülkücüleri bir şekilde tasfiye etmediniz mi? Kendinizi ve Ülkücü camiayı kandırmayı bırakın artık.)

Çünkü MHP; Türkiye’yi bölüp parçalamak isteyenlerin karşısında tek etkin caydırıcı siyasi güç, Ülkücü Hareket de maşeri vicdanı temsil eden en kuvvetli toplumsal örgütlenmedir.

MHP; Türkiye’nin geleceğine vaziyet etmek üzere millî mutabakatla kurulan Cumhur İttifakını parçalamaya çaba gösteren kripto FETÖ unsurlarının önündeki sarsılmaz engeldir.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ